Skip links

Başvuru Formları

SEVEL Ailesine
Hoşgeldiniz

Temelleri yaklaşık 73 yıl önce atılan SEVEL, kuruluşundan bugüne insan kaynağını en önemli sermayesi olarak görmektedir. Bu nedenle kurum kültürü ve aidiyet duygusunun gelişmesi, çalışanların hem psikolojik hem de entelektüel olarak desteklenmesi insan kaynakları politikasının temel taşlarını oluşturur. Tüm İnsan Kaynakları süreçleri bu temel politikadan yola çıkarak oluşturulmuştur.

 • Eşit işe eşit koşul ve eşit fırsat ilkesini benimsenir.
 • Personel ihtiyacı doğduğunda, tüm adaylarda pozisyonun gerekli kıldığı eğitim, iş tecrübesine ve temel yetkinliğine ilişkin kriterler dikkate alınır. Süreç şirketimize çeşitli kanallarda gelen başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar mülakata çağırılırlar. Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için ilgili Bölüm Yöneticileri görüşmeler organize edilir. Adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Uygun görülen adaylar planlanan pozisyona yerleştirilirler.
 • Çalışanlara sağlanan tüm haklarda adalet ilkesi belirlenir. Çalışanların bilgi, beceri ve görgülerini arttırmalarına yönelik eğitim programları gerçekleştirilir. Özellikle mavi yaka personellerin mesleki yönden desteklenmesi için eğitim programları takip edilerek uygulanır.
 • Çalışma ortamının kalitesine önem verilir ve verimli çalışma ortamı sağlanması için gerekli uygulamalar yapılır.
 • Çalışanların güvenli ve sağlıklı bir ortamda rahat bir şekilde çalışmalarını sağlayacak gerekli önlemler düzenli olarak yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu toplantılarında gündeme getirilir ve uygulanması titizlikle takip edilir.
 • Öneri ve Şikayet Prosedürü ile firma içerisinde kurulan istasyonlarda çalışanların şeffaflıkla önerilerini dile getirmeleri sağlanır, onaylanan öneriler ödüllendirilir.
 • Organizasyonel gelişim için oluşturulan çeşitli projelerde bölüm yöneticilerinin de katılımı sağlanır, görüş alışverişi ile projelere katkı sağlanması amaçlanır.
 • Çalışanlar ile ilgili olarak alınan kararlar veya çalışanları ilgilendiren gelişmeler çalışanlara bildirilir.
 • Çalışanlar arasında ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı yapılmaması ve çalışanların şirket içi fiziksel, ruhsal ve duygusal kötü muamelelere karşı korunması için önlemler alınır. Çalışanlar arasında hiçbir şekilde ayrımcılık yapılmasına izin verilmez, terfi, ücret gibi konularda adil ve şeffaf bir değerleme sistemi benimsenir.
  • İŞ BAŞVURU FORMU

   Adınız Soyadınız

   Doğum Yeriniz

   Doğum Tarihiniz

   Cinsiyetiniz

   Medeni Durumunuz

   Eğitim Durumunuz

   Mesleğiniz

   Mail Adresiniz

   Telefon Numaranız

   Firmanızın İsmi

   Uyruğunuz

   Başvurduğunuz Pozisyon

   CV yüklemek için tıklayın


    STAJ BAŞVURU FORMU

    Adınız Soyadınız

    Doğum Tarihiniz

    Mail Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Staj konusu

    Staj dönemi

    Okulunuzun Adı

    Öğrenim Durumunuz

    Okul Döneminiz

    Bölümünüz

    Genel Ağırlıklı Ortalama

    CV yüklemek için tıklayın

    Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.