Skip links

SEVEL

Kuruluş Yılı: 1949

Sevel, profesyonel gelato, dondurma, pastacılık vitrinleri üreticisi ve soğutma konusundaki yüksek performanslı, dayanıklı, uzun ömürlü ve benzersiz tasarımlarıyla küresel çapta tanınan bir markadır. Üretim tesisi ve merkezi İzmir’de olmakla beraber İstanbul, Houston-Teksas(ABD) ve Trnava(Slovakya)’da ofisleri bulunmaktadır. Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ve Avustralya’da 74’ten fazla ülkeye ihracatı bulunmaktadır. Şirketin sürdürülebilir küresel genişlemesi, profesyonel distribütörleri ve dünya çapındaki satış girişimleri tarafından desteklenmektedir. 

1949 yılında Türkiye’de Sevel tarafından üretilen ilk dondurma makinasından bu yana geçen zaman sürecinde, teknolojinin her safhasında kendini ispatlamış Sevel ürünleri günümüzde başarılı bir çizgi, yüksek kalite ve performansla tüm dünyada aranılan ve saygınlıik kazanan bir marka olmuştur.

Sevel bu başarıya kurumsal sistemi, deneyimli mühendisleri, üretimde kullandığı yüksek kalite malzemeleri ve teknolojinin tüm yeniliklerini kullanarak ulaşmıştır.

Daima müşterilerinin taleplerine, yeni beğeni değerlerine önem vererek ürünlerini geliştirmektedir. Her yıl yeni modellerleri, ileri taşıdığı yüksek kalite standartları ve satış sonrası servisleriyle müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

SEVEL

6

KITA

100+

ÜLKE

70

YIL

4

KUŞAK

Vizyon

Sevel’in vizyonu 70 yıllık bilgi birikimi ve teknoloijik alt yapı desteği ile sektöründe iç pazarda liderliği devam ettirmek, dış pazarda ise, dünya markaları arasındaki güçlü ve saygın imajını ve pazar payını devam ettirmek, sürekli arttırmaktır.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.